Jesteś tutaj: Home icon

O firmie

Innowacyjna pralnia wodna Ekolaguna

Pranie to jedna z najbardziej prozaicznych i podstawowych czynności w domu, a także niezbędny element funkcjonowania wielu firm i instytucji (hoteli, pensjonatów, internatów, szpitali, ośrodków SPA). Udowadniamy, że nawet do tego zadania można podejść dziś nowocześniej, a kontakt ze świeżo wypranymi tkaninami może być bardziej komfortowy, niż dotychczas.

Jako jedna z pionierskich firm na polskim rynku udostępniamy naszym Klientom nową technologię prania: Lagoon TM. Ekologiczne pranie Lagoon TM to wspólne osiągnięcie dwóch, światowej sławy marek: Woolmark i Electrolux. Dzięki stworzonym przez nie systemom możemy czyścić wszystkie rodzaje tkanin z niespotykaną dotąd dokładnością i pełną dbałością o środowisko naturalne.

Stosowana przez Ekolagunę technologia pozostaje w pełni neutralna dla ludzkiej skóry. Do pralni wodnej możesz oddawać nie tylko delikatną odzież z włókien naturalnych i syntetycznych, ale także ubrania przeznaczone do prania chemicznego. Wypierzemy również pościel, firany i zasłony, obrusy i inne tkaniny obecne w Twoim domu.

Pranie ekologiczne jest korzystniejsze dla ludzkiej skóry, niż tradycyjne pranie w proszku. Wiemy, że wdrażając tę technologię dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale także o bezpieczeństwo naszych pracowników.

Dzięki profesjonalnym urządzeniom i fachowemu przeszkoleniu w zakresie stosowania technologii Lagoon TM spełniamy oczekiwania Klientów indywidualnych i Firm.

Dzięki uruchomieniu w pralni własnego magla oferujemy naszym odbiorcom nie tylko kompleksowe pranie, ale także prasowanie tkanin. Dla naszych Klientów oznacza to maksymalną oszczędność czasu: jednego dnia, bez wychodzenia z domu, mogą przekazać naszym pracownikom rzeczy do prania – a nazajutrz odebrać wyczyszczone i wyprasowane pranie, również z dostawą do domu.