TEL.506 820 949
Jesteś tutaj:    Strona główna Oferta

Oferta

Jesteś alergikiem, a proszki do prania źle wpływają na Twoją skórę? Masz małe dzieci i zwracasz szczególną uwagę na to, by chronić je przed kontaktem ze szkodliwą chemią? A może po prostu cenisz sobie ekologiczny styl życia?

 

    -  Zyskaj czyste i pachnące pranie
       bez użycia szkodliwych substancji chemicznych

 

Pralnia wodna Ekolaguna rozwiązuje problem szkodliwych i alergizujących detergentów, stosowanych do prania. To najlepszy wybór nie tylko w praniu, które do tej pory odnosiłeś do pralni chemicznej, ale także do czyszczenia ubrań, bielizny, bielizny pościelowej i innych tkanin, obecnych w Twoim domu.

Dzięki najnowocześniejszej technologii prania wyczyścimy każdy rodzaj tkaniny usuwając wszelkie, nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Poznaj zalety prania ekologicznego:

 

      - Przyjazne dla środowiska i człowieka

 

Nie stosujemy żadnych chemicznych detergentów. Dzięki temu pranie jest bezpieczne nawet dla najdelikatniejszej skóry: u małych dzieci lub osób ze skłonnością do alergii.

 

      - Miękkie, czyste i pachnące tkaniny

 

Unikalna technologia Lagoon TM pozwala wodzie z substancjami czyszczącymi przenikać do najgłębszych nici, skutecznie zabijać bakterie i wypłukiwać zanieczyszczenia. Dlatego pranie wodne nie tylko usuwa wszystkie rodzaje zabrudzeń, ale także zmiękcza powierzchnię tkanin. Pranie, które od nas odbierasz, jest miękkie w dotyku i bardzo ładnie pachnie.

 

     - Doskonałe do czyszczenia zabrudzeń ze wszystkich rodzajów tkanin

 

Mechanizm prania ekologicznego jest bardzo łagodny i sprawdza się w przypadku tkanin delikatnych (naturalnych i syntetycznych), futer i kożuchów, a także tkanin pokrytych nadrukami i odblaskami.

 

     - Modne i nowoczesne

 

Pranie wodne to przyszłość. Stworzenie nowoczesnej technologii prania ekologicznego sprawiło, że te usługi stały się dostępne dla wszystkich Klientów: począwszy od rodzin, poprzez firmy, a skończywszy na instytucjach państwowych.

>>>> Sprawdź Punkty Odbioru lub zamów Odbiór prania we własnym domu/biurze


Specjalna oferta dla firm

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje. Korzystając z naszych usług, obniżają Państwo koszty prania i nie muszą wygospodarowywać w swoich siedzibach miejsca na własną pralnię. Dzięki wysokiej sprawności systemów piorących, a także technologii Lagoon TM spełniamy najwyższe standardy higieny i najbardziej restrykcyjne przepisy sanitarne.

Oferujemy Państwu preferencyjną wycenę (od wagi prania, a nie ilości sztuk), a także indywidualne warunki współpracy. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klientów Biznesowych: [tel]